| Loryanna a întrebat:

de cateva luni parul meu se face de parca nu las fi spalat de cateva saptamani ( ca si cum las fi spalat cu untura laughing ) la cateva zile dupa ce il spal ( 2 - 3 ), si nu stiu de ce, am incercat mai multe sampoane si tot la fel e, m-ar ajuta daca las tunde mai scurt, dati mi niste sfaturi va rog

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e nimic gresit, se ingrasa mai repede.Ca sa nu fii nevoita sa il speli foarte des, cand vezi ca devine uleios foloseste un sampon uscat, cel de la Batiste e cel mai bun si il gasesti in farmaciile Sensiblu.Iti pulverizezi pe scalp si dupa aceea freci pana se face o spuma alba care intra in firul de par si absoarbe sebumul deci parul tau va arata ca proaspat spalat happy

| DenissDenisa12 a răspuns:

Nu te ajuta daca te-ai tunde...sa nu faci greseala asta(eu am facut-o laughing ) Poti sa te duci la o farmacie si sa le ceri un sfat happy