| hello1234 a întrebat:

In ultimul timp mi se ingrasa parul foarte des si trebuie sa ma spal odata la 2 zile plus ca mi-am schimbat samponul de multe ori in ultimele luni dar nu sunt multumita de rezultat. parul nu arata de parca de abia l-am spalat ci pare spalat de 2 zile. Puteti sa-mi dati si mie niste sfaturi? ce sampon sa folosesc sau niste trucuri pentru a nu se mai ingrasa asa de repede? VA ROG!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head and shoulders, folosesc de 8 ani si sunt multumit

| diavolitadulce a răspuns:

Unii spun sa pui un strop de otet in apa cand te speli dar nu stiu ce sa zic

| josephmic a răspuns:

Nu cred ca samponul are vreo legatura cu chestia asta, eu cu orice sampon ma sapl tot la 3 zile mi se ingrasa

Răspuns utilizator avertizat