| dubi a întrebat:

Ce sa fac? Mi-se ingrasa foarte repede parul, adica la 3 zile trebuie sa-l spal...
Nu stiu ce sa fac sad
Niste sfaturi ceva?
Am incercat multe sampoane pentru par gras, dar niciun efect, ce sampoane sau remedii naturiste ati folosit? Va rog raspuns urgent!

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

E normal sa il speli la 3 zile.winking

| midnight a răspuns:

Sincer nu prea sunt la curent cu problemele de par gras. daca vrei tratamente naturiste du-te la plafar si spune-i vanzatoarei problema ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il speli si gata. Povestea cu "parul se spala o data pe satptamana" e de pe vremea comunistilor, cand era proiet national sa se faca economie la apa calda. E absolut normal sa il speli o data la 2-3 zile.

| yonela_3975 a răspuns:

Pai sa il speli la trei zile mi se pare normal tot asa il spal si eu. deci de 2 ori pe saptamana cate odata 3 dar foarte rar.

| Mariu a răspuns:

Inceraca sa te speli peste o zi cu o galbenus de ou, daca vrei al amesteci cu ulei de ricin, doar daca vrei, asa este mai bun. Te speli cam vreo saptamana sau 2 daca vezi ca nu si-a facut efectul in intregime!
Ajuta la sigur...
BaftA!

| dubi explică:

Dar cu ce sampon e as putea sa ma spal? big grin
Nivea, Garnier,... _
help