| Justmeale2345 a întrebat:

De ceva timp mi-am tot facut un scrub in casa, cel clasic cu cafea si ulei de masline. Am ramas fara ulei de masline si as vrea sa folosesc ulei de floarea soarelui, care ar fi diferenta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred că e ok. probabil se recomandă cel de măsline având proprietăți hidratante, dar așa textura e aceeași la ambele și rău nu are ce să-ți facă.

| alina2k18 a răspuns:

Da, poti folosi.

| Ivanus_Nicoleta_1991 a răspuns:

Poti folosi linistită! Uleiul de măsline este mai recomandat deoarece are mai mule proprietati, dar si cel de floarea soarelui este ok