| izabelalessia a întrebat:

De curand am deschis un coafor.Si m-am gandit sa fac niste afise de Craciun sa indemn lumea sa vina sa se rasfete. Aveti ceva ideii? Vreau sa fie ceva iesit din comun si frumos in acelasi timp.ma ajutati? Cine vine cu ideea cea mai buna pe langa funda primeste si un cadou.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi încearcă să-ţi faci reclamă aici pe TPU.Mai poţi să-ţi faci pe toate siteurile de socializare pe care ai cont.Baftă şo Noroc!

| izabelalessia explică (pentru onasis1961):

Vreau sa fac afise sa le pun prin localitate si prin localitatile apropiate ...problema e ca nu stiu cum sa il formulez ca sa atrag cat mai multi clienti..De exemplu:ACUM IN PRAG DE SARBATORI NE DORIM SA FIM MAI FRUMOASE, MAI RASFATATE. SALONUL x va asteapta cu megareduceri asa mai departe va rog ajutati-ma happy

| DenysaLove a răspuns:

Adevarat.unde e coaforul?laughing

| Dydy112 a răspuns:

Poti sa-ti faci o pagina pe un site de socializare. Poti sa faci afisuri... happy

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Paia ai putea scrie texte ceva de genu`:Coaforul...va ofera o megareducere de sarbatori! Unghii cu gel+pensat+coafura!
Stiu ca nu prea pare avantajos, dar asa indemni cclientii!
Succes si pa`pa!
P.S. Unde e coaforul tau sa-ti fac o vizita?laughing

| izabelalessia explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Coaforul este in judetul Bistrita-nasaud intr-o localitate :*

| Dianatips a răspuns:

Ai putea servi clientelor vin fiert cu scortisoara si prajiturele, acum in perioada asta big grin Ar fi tare dragut