| balintviorel a întrebat:

Puteti sa ma ajutati in legatura cu un cadou pe care vreau sa ii fac iubitei mele pe 25 de craciun pentru ca atunci facem un an de cand ne cunoastem si suntem impreuna.
as dori doar ideii pana in 150 de euro va rog.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Un parfum, 1 milion, o noapte de dragoste cu trandafiri,sampanie,vin, gratare, distractie, iubesteo ca viata e scurta important e sasi pese nu sa fi nesapator, fetele asta vor ca ele sa fie printeste, unicate

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumpără-i un colier frumos şi finuţ cu iniţiala numelui ei sau a ta (pe care o găseşti)

| Pinguuuin01 a răspuns:

Hei. happy Poţi să îi iei un parfum ( gen outspoken, channel etc. unul mai special ), sau un lănţişor, o brăţară, un inel de aur sau argint, un căţel, sau fă-i ceva personalizat ( gen o cană, pernă, bluză pe care să pui o poză cu voi doi ) si un buchet de flori cât mai frumoase. Depinde şi de gusturile acesteia. mult succes! :**

| blueheart a răspuns:

O poza cu voi doi inramata frumos, un lant de argint cu inima detasabila, pe una o porti tu, pe cealalta ea, un parfum frumos sau o inviti undeva. Acum depinde ce fel de persoana este iubita ta si ce isi doreste ea cel mai mult. happy

| Kennziiie a răspuns:

Ceva simbolic, părerea mea.

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Ceva foarte special ar fi ceva facut de mana ta ca o rama de poze in care sa bagi o poza cu voi. Sau o rochie, cercei, inel sau o bratara. La multi ani!

| DeliricEdeVina a răspuns:

O excursie nu stiu, sau niste cercei, inel.

| larybublegumm a răspuns:

Un ursuletz mare personalizat cu poza voastra ar fi un cadou ideal de craciun happy