| aly112 a întrebat:

De unde ati alege placi de par de la Rowenta, Remington sau de la Braun? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Clar Remington, cu toate ca si Braun si rowenta au placi bune, Remington e cea mai cunoscuta firma, si cea m ai buna producatoare de placi pentu uzul de acasa. Daca imi permiti iti recomand si o placa de par, Remington S6500, e absolout geniala, o am de 2 ani si e ca noua, indreapta parul extaordinar de bine la 150 de grade, si e speciala si pentu bucle, ai chiar si un cd la ea unde iti arata tot felul de bucle pe care le le poti face, are reglaj de temperatura, daca o uiti deschisa dupa 1 ora se opreste automat, nu arde parul aproape deloc( toate placile ard parul), intr-un cuvant e geniala, e o placa foarte buna, raportul caliate pret de asemenea super bun si primesti si husa la ea.
Eu o sa iti dau si un link de unde o poti comanda si ai si livrarea gratuita dar cel mai bine iti recomand sa te duci in hipermarket-uri gen carrfoure, real, kaufland etc deoarece am vazut ca acolo preturile sunt mai mici.

Aici o poti comanda:

http://www.google.ro/......http?/url

P.S: Daca folosesti placa e foarte important sa folosesti si o protectie pentu a nu-ti arde parul, eu ti-o recomand pe cea de la Kallos glossy restructural crystal fluid.