| lemmon a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru... vreau sa-mi cumpar o noua plac si nu stiu ce mark sa aleg: remington, rowenta sau braun?straight face. va rog cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Izy a răspuns:

Aceiasi dilma o am si eu, la Latex este o oferta daca duci un produs electronic uzat, primesc o reducere de 25% la orice produs rowenta cumperi. Asa ca daca ai vreun produs care nu iti mai trebuie ar fi bine sa profiti de acesta oferta.

13 răspunsuri:
| aDDa_4644 a răspuns:

Remington\m/eu o am de 3 ani si inca merge perfect se incinge repede si imi tine parul intins 2 3 zile cei drept in a 3 a zi deja nu mai sta asa intins.winking

| aaaaaaa1 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Braun este f buna
am eu;)
eu o am pe asta http://images1.okr.ro/auctions/2009/05/19/238664581-197671-500_500.jpg
si nu consta de loc mult
160lei;)

| fanJBfan a răspuns:

Braun

| αŁз a răspuns:

Iti zic eu ca Remington sunt cele mai bune:*

| roisin a răspuns:

Remington. Toate colegele mele au Remington si sunt foarte multumite de ele. happy

| ArinaMK a răspuns:

Rowenta este cel mai bun! asta e sigur!
am o prietena care isi face parul minuuuuuuunat!
si ii rowenta!
pls fundita?happy

| Christinna a răspuns:

Eu am Remington

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Brau. mi se pare mai buna. dar nha. u iti cumperii care iti placeee.:X:X

| 3ly a răspuns:

Remingtonwinking ...acma depinde modelul

| Kernyng a răspuns:

Iti propun sa-ti iei Braun asta o am si eu si de cand o am imi merge forate bine nu am probleme deloc cu placa!

| sweetmind a răspuns:

Sall. eu am o placa rowenta si sunt fffffffffffffffffffffffffffffff multumita d ea. te pot asigura ca este o firma fffffffffffff buna. de asemenea Braun este o firma care tiar da satisfactie. ramane la alegerea ta! sper ca te-am ajutat si o sa primesc funda! :*

| SophiexD a răspuns:

Mhm. Eu am Rowenta Respect; x
Si imi iubesc placa =p~ Poate nu e cea mai buna dar love struck eu am parul si ff crretz thinking si mi`l intinde ff binelove struck
Fara problemee! =]]
So...
Am vazut ca mai multi au spus Remington smug
Cred ca e buna thinking
Pai vezi tu big hug
Baftaaaa:*

| anonim_5914 a răspuns:

Braun