| Nutella007 a întrebat:

De unde mi-as putea comanda de pe net niste cizme de casa gen ugg?
FUNDAA! :* big hug

13 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Eu mi-am luat din selgros si am dat 35 lei

| Nutella007 explică (pentru emag):

Multumesc frumos.sunt sigura ca voi gasi in selgros.cand voi merge saptamana asta si daca voi gasi vei primi fundita:*

| emag a răspuns (pentru Nutella007):

Cp

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-online.html
Sunt de calitate, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Mariuuuk a răspuns:

Incearca la Leonardo ca sunt vreo 40 de lei, daca nu, leonardo.ro

| Nutella007 explică (pentru Mariuuuk):

Multumesc frumos:*

| claudiaclau a răspuns:

UGG pentru casa? Pai alea is 150 lei, fato nu esti normala la cap.

| Nutella007 explică (pentru claudiaclau):

Si care e treaba ta? eu te-am intrebat daca stii de unde sa imi cumpar nu cat costa e treaba mea daca dau 150 de lei sau nu, asa ca taci acolo si ai si un vot, si normal ca nu va fi pozitiv.oh go on

| claudiaclau a răspuns (pentru Nutella007):

Scuza-mi aroganta, dar am crezut ca vrei sa porti UGG pe acasa ..normal ca nu e treaba mea. Poftim un site cu Ugg-uri, sper sa te ajute www.uggstore.ro
Cat despre vot, nu ma intereseaza;)

| Nutella007 explică (pentru claudiaclau):

Draga Claudiaclau exista ugg-uri pentru stat prin casa si nu sunt ca alea de iesit pe afara si normal ca sunt mult mai ieftine de 150 de lei, doar ca depinde de unde le cumperi.winking multumesc oricum de site. :*