| Anonima6754 a întrebat:

Buna TPUhappy deci credeti-ma, a ajuns sa-mi fie groaza sa-mi fac baie (sa-mi spal parul) din cauza ca dupa baie imi sta exact ca la un clovn! Inainte de baie il pieptan, ma spal cu sampon panten de 2 ori si dupa cu balsam syoss cu blue lotus, dupa il tin in prosop putin timp si il usuc. Dupa ce il usuc imi sta ondulat dar are prea mult volum, arata exact ca la clovn, iar daca il pieptan, se face si mai mare si nici nu mai sta ondulat! Ce sa fac? Ajutoor

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Încearcă pudra taft de la Schwartzkopf, cum îl pui asa sta. Eu personal folosesc și nu am fost niciodată dezamăgit.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Eu am un spray Balea anti-frizz. Functioneaza.