| gingergirl1 a întrebat:

Deci eu am parul foarte buclat(nu este cret),si imi place foarte mult, intrebarea mea este:daca eu ma fac cu placa dupa aceea o sa il am ca inainte sau o sa fie mai drept?

Răspuns Câştigător
| anutze a răspuns:

Daca te faci mereu u placa nu va mai fi la fel de voluminos, insa va mai fi ondulat.
daca acum e prima data, sau daca ti l faci rar nu iti face griji ca nu se va intampla nimic :*]

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Dupa baie va revenii la forma lui. Nu folosii placa prea mult. happy

| Zatharra a răspuns:

Drept va fi doar câteva ore apoi se va ondula înapoi.Nu e permanent.

| GoldVali a răspuns:

O sa-ti stea drept un timp apoi se bucleaza. Vezi sa nu-l arzi, sa fie placa buna. Uite Mihaela Radulescu e cand vrea ea cu bucle inapoi.

| Patrick0Star a răspuns:

Nu e bine sa ti-l faci cu placa. pentru ca se va deteriora, dar se va ondula inapoi, desi ti-am zis, nu va arata la fel de bine.winking

| PAmy99 a răspuns:

Eu sunt creata, si am fac aproape in fiecar zii cu placa...nu o sa il ai mai cret, dar nici mai drept. Varfurile ti se vor toci, daca vrei sa il cat mai drept trebuie sa il lasi sa creasca, cu cat e mai lung cu atat se intreapta mai mult!
Funda? happy