| kkourtney a întrebat:

Deci...mi-am facut breton si nu prea imi place cum aratasad aveti vreo idee despre cum as putea sa-l,, maschez"?

7 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună
Păi, poți să`l dai pe spate și îl prinzi cu o clamita kiss.Sau ai putea să îl dai într-o partethinking Oricum crede-mă, din propria experiență, nici nu îți vei da seama cât de repede crește și nu va mă trebui să îl maschezi.
Baftă!

| FlaviFlv a răspuns:

Poți purta o bentiță sau o cordeluță, poți să-l mai prinzi cu agrafe așa pe spate sau într-o parte.

| selysol a răspuns:

Acum depinde cat de lung estehappy. Poti sa foloseti o agrafa draguta de par cu care sa il prinzi, o cordeluta...

| Commandoo a răspuns:

Stiu eu : Incearca saiti faci cu gel sau sal tai ori lasa parul sati cresca si iti va masca complet bretonul funda dc iti place!

| loredanadanila a răspuns:

Poti sa il dai intr-o parte, prinzandu-l cu agrafe. Sau cu o bentita.

| RoxyRox356 a răspuns:

Ai putea sa îl prinzi cu niște clamute sau sa porți cordeluțe!happy