| anonim_4396 a întrebat:

Sunt brunet, parul saten, etc, nu asta conteaza.
stiti ca toti aveti in frunte 2 "umflaturi"
uite, eu am umflatura aceea din dreapta putin mai accentuata(mai mare) bonus si o cicatrice ( m-am dat cand eram mic cu capul de un stalp :]] ) si, cam iese in evidenta.
cum as putea sa o mai maschez putin?., nu vreau sa imi las breton, multi imi zic ca imi sta foarte bine cu breton, dar mie nu imi place.

1 răspuns:
| AndyVoDa a răspuns:

Daca mama ta e pasionata de machiaje(imposibil sa nu) Roag-o sa te dea cu putin fond de ten, sau sa iti faca niste umbre incat sa nu se vada. Cred ca asta ar fi cea mai buna solutie! Bafta!