| Alexandraaa04 a întrebat:

Doamna diriginta a avu o idee pentru Valentine's Day. idee este urmatoarea.Am facut niste biletele pe care am scris numele fiecarui copil din clasa, fetele au tras u baiat si baietii o fata. Trebuie ca fiecare sa cumpere ceva semnificativ celui pe care l-a ales. Am nevoie de cateva idei despre ce as putea cumpara.
Dau fundita pentru cele mai bune idei. :*
ps. sunt clasa a7a

Răspuns Câştigător
| madapostolache a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un fular draguthappy sau un parfum ceva ori o poza cu voi daca ai daca nu o poza cu clasa intr-o rama draguta happy

4 răspunsuri:
| alinalove12 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi o minge de fotbal. si cam asta e tot. nu prea am idei.plz da-mi si mie o fundita

| SweetSecrets a răspuns:

Hey; x Ii poti lua;
-o carte
-un fular/manusihappy
-o bratara/un ceas
-un parfumlove struck

| anasefa100 a răspuns (pentru SweetSecrets):

Exact un parfum care miroase frumos.un urs mare frumos.un lantic.un ceas...etc:X:X:X:X

| Alexandraaa04 explică:

Crdeti ca i'ar place un urs? si inca ceva eu nu stiu cui cumpar cadoul. Asta va fi o surpriza.