| alexa18 a întrebat:

De Craciun, doamna diriginta a spus sa ne facem cadouri. Fiecare sa isi scrie numele pe un biletel si din toate biletelele sa ia unul. Si pe cine a nimerit, acelui copil sa ii faca un cadou. A spus sa luam un cadou semnificativ de Craciun, pana in 10 lei.
Ceva idei de un cadou? Dar sa se potriveasca si unei fete si unui baiat, ca nu sti pe cine nimerestihee hee.
Multumesc si funda pentru cel ce mi-a placut!

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Un penar, un fular pe care sa va scrieti numele toti un parfum uni sex. Pa

| BiaSiAtat a răspuns:

Pai o lumanare de Mos asa frumusica intr-o ghetuta daca gasesti... Ceva de Craciun sa fie in ton...

| glitt3r a răspuns:

Poti sa-i faci colegului/colegei un CD cu muzica, cu poze sau cu niste filmulete facute de tine amuzante. Poti sa cumperi o bratare de piele, de-alea unisex, o pereche de casti pentru mp3, ciocolata, bibelouri, globuri de cristal, ceva in forma cu mos etc.

| MedutzZA a răspuns:

Daca iti cade o fata poti sai aduci un maimutoi... iar daca iti cade baiat iai o mingewinking