| AndreeaCatalina123456 a întrebat:

doresc sa imi scriu ceva pe un tricou dar sa arate ca si cum asa ar fi fost cumparat si sa nu se stearga la spalare, stiti voi o metoda? Multumesc

Răspuns Câştigător
| VladSiri a răspuns:

Hei. banuiesc ca in orasul tau ai magazinul : "Decathlon". fac imprimari la tricouri foarte bune si pretul nu este exagerat

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Vopsea pentru textile. Dar in momentul in care pictezi sa ai foarte, foarte mare grija sa nu il strici sau sa-l patezi cu vopsea. pune un carton sub stratul de material ca sa stea drept happy

| capricc a răspuns:

Ti-l poti imprima la un centru special, costa in jur de 20 de lei

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Marker permanent