| Andreiutza76 a întrebat:

Doresc sa ma ajutati daca se poate va rog. Acum aproximativ 6 saptamani am achizitionat cArtea cresterea in inaltime de pe site-ul www.inaltime.com.Daar in aceste saptamani eu am crescut doar 4 cm in inaltime. A mai cumparat careva cartea? ati reusit sa creste-ti mai mult? sau doar atat se poate creste? Merita sa mai continui cu programul sau nu?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ai crescut in 2 luni 4 cm?
Wow, serios, asta e tare rau de tot o sa cau si eu cartea asta, dar sincer iti spun sa cresti in 2 luni 4 cm e destul de mult asa ca nu ai de ce sa nu fi multumita.

| Corina34 a răspuns:

Chir ajuta la ceva asta? Da-mi si mie mai multe detalii te rog: de la ce inaltime ai pornit si unde ai ajuns, daca este posibil si pentru fete si daca este de incredere toata aceasta afacere. M-ar interesa si pe mine, sunt fata si am 1.60 inaltime. As vrea sa ajung la 1.65, deci daca ai putin timp raspunde-mi si mie si ajuta-ma. Multumesc mult!

| alexxandra_6637 a răspuns:

Buna! imi poti spune si mie te rog ce ai facut ca sa cresti? exercitii, dieta?(mai detaliat) imi doresc foarte mult sa mai cresc si eu in inaltime big grin