| Andreiutza76 a întrebat:

Doresc sa ma ajutati daca se poate va rog. Acum aproximativ 6 saptamani am achizitionat cArtea cresterea in inaltime de pe site-ul www.inaltime.com.Daar in aceste saptamani eu am crescut doar 4 cm in inaltime. A mai cumparat careva cartea? ati reusit sa creste-ti mai mult? sau doar atat se poate creste? sa stiu daca continui programul sau nu. Multumesc celor care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Depinde si de varsta care o ai, dar 4 cm in 6 saptamnai e mult avand in vedere ca un om cand are varsta de crestee creste cam 1 cm intr-o luna sau 2.

| Lora1411 a răspuns:

WOW! Mi se pare super ok sa te inalti 4 cm in 6 saptamani! Tie ti se pare prea putin?!rolling on the floor