| Genii a întrebat:

A cumparat careva dintre voi cartea "Cresti in inaltime..." cea in care zice ca poti creste 5-10 centimetri in numai 7 saptamani urmand programul? Daca da, imi spuneti si mie ce scrie acolo?

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se poate atât de mult! Într-un an da!

| Genii explică (pentru onasis1961):

Sa inteleg ca nu ai cartea...thinking

| Genii explică (pentru onasis1961):

Aaa si apropo, nu ti-am cerut parereawinking

| onasis1961 a răspuns (pentru Genii):

Cum vine treaba, pui întrebarea şi apoi zici că nu ai cerut părerea! Cartea e un fiasco total! Dacă ai avea câteva noţiuni de anatomie.ţi.ai da seama şingurică! Scuze că.mi dau cu părerea! Să fii iubită la maxim!

| Genii explică (pentru onasis1961):

Nu ti-am cerut parerea pentru ca stiu ce face cartea aia. Intr-adevar nu poti creste 5-10 cm in 7 saptamani dar n-am zis ca eu cred asta. Peace!

| onasis1961 a răspuns (pentru Genii):

Băi fetiţ-o, fii coerentă, nici tu nu ştii ce vrei!

| Genii explică (pentru onasis1961):

Ba stiu prea bine ce vreau. Vreau programul cartii pentru ca stiu ca ajuta la crestere cu cel putin 2 cm! Happy?happy

| Genii explică (pentru onasis1961):

Nu... nu ma ajuta. Ideea era ca vroiam programul cartii respective. Ce sa-i ceri unuia de 51 de ani? :-

| MayyaMaria a răspuns:

Eu am cumparat cartea big grin De crescut nu cresti 5-10 cm in 7 saptamani cum zic cei de pe site, dar cresti big grin eu am avut-o timp de 2 luni, pana ce am dat-o mai departe si am reusit sa cresc aproape 5 cm si ceva in inaltime cu ajutorul ei, dar de-a lungul a 2 luni si respectand programul. Pana si prietenul meu sceptic a reusit sa creasca aproape 2 cm straight face, chiar daca avea deja 1 m 81. Eu sincer nu vad de ce nu ai cumpara-o, ca pana la urma investesti in tine. asa cu intrebat-ul pe TPU primesti poate o gramada de detalii, dar daca toate-s amestecate nu vad ce mai intelegi tu. in ea sunt decrise vreo 15 exercitii si mai multe tehnici de marire a productiei de hormon de crestere+ alte chestii. Sper ca -te-am putut ajuta. nu prea am timp destul sa-ti povestesc tot acum :*

| Genii explică (pentru MayyaMaria):

Hei, buna! Abia acum ti-am vazut raspunsul pentru ca nu am mai putut sta la calculator cu scoala. Imi dai id-ul tau prin mesaj si imi scanezi si mie cateva pagini, te rog? happy Daca ai imprimanta. Id-ul meu este genny_gennyx.

| cris4u a răspuns (pentru Genii):

Ai reusit creste in inaltime? sau nu ai facut rost de carte? ma bate gandul sa o comand si eu.dar nu stiu daca este un mit...

| Genii explică (pentru cris4u):

Nu am facut rost de carte.