| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy
Dupa cum bine stiti, vine Craciunul :3 Si trebuie sa facem cadouri, primim cadouri etc.
Ce as putea sa ii iau lu` vara-mea si iubitului ei? happy Ei ma iubesc foarte mult si imi cumpara de toate, ma duc peste tot si asa mai departe asa ca trebuie sa le cumpar si eu ceva happy Vara-mea e o persoana eleganta si amuzanta, are 21 de ani si e ca un copil dar foarte foarte eleganta si stilata! Haine nu vreau sa ii iau, chiar daca are aproape aceleasi gusturi ca ale mele, totusi thinking Si iubitul ei are 28 de ani si cu mine cand vorbeste parca e un copil de 4 ani rolling on the floor) e foarte copilaros, amuzant etc :3
Astept tot felul de idei, multumesc anticipat happy
DAU FUNDITAA :3

5 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Avand in vedere ca vorbim despre un cadou de Craciun, luam in considerare ca este iarna etc. Deci verisoarei tale ai putea sa ii iei o pereche de manusi elegante din piele, cu o esarfa calduroasahappy iar iubitului ei la fel, un fular frumos, o pereche de manusi. Daca nu ai putea sa le iei cate un ceas fiecaruia, mi se pare un cadou dragut, iar daca faci alegerea buna la ceas, in functie de stilul lor, crede-ma ar fi un cadou perfect. Sau de ce nu le faci un colaj frumos cu poze cu voi, scoti poza si o pui intr-o rama frumoasa big grin e un cadou dragut care o sa le aduca amandurora aminte de diferite momente petrecute impreuna, avand in vedere ca ai zis ca te duc peste tothappy succes. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Verisoarei tale poti sa-i cumperi un set de bijuterii, iar iubitului ei un telefon (daca e copilaros se va bucura).

| Magdalena234 explică (pentru Gheonea_Denisa_1993):

Voiam sa le iau o vila cu piscina, dar e ok straight face

| justiniho a răspuns:

Bani ca sa isi cumpere ce vor ei cam 500 lei daca ai. Poti sa le dai si 100lei conteaza gestul. succes!

| Magdalena234 explică (pentru justiniho):

Am inca o intrebare. *eu stau in Spania, numai euro daca vrei :* *, cam cate sute de euro ai vrea sa le dau? straight face Doamneee