| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy

Dupa cum bine stiti, vine Craciunul :3 Si trebuie sa facem cadouri, primim cadouri etc.

Ce as putea sa ii iau lu` vara-mea si iubitului ei? happy Ei ma iubesc foarte mult si imi cumpara de toate, ma duc peste tot si asa mai departe asa ca trebuie sa le cumpar si eu ceva happy Vara-mea e o persoana eleganta si amuzanta, are 21 de ani si e ca un copil dar foarte foarte eleganta si stilata! Haine nu vreau sa ii iau, chiar daca are aproape aceleasi gusturi ca ale mele, totusi thinking Si iubitul ei are 28 de ani si cu mine cand vorbeste parca e un copil de 4 ani rolling on the floor) e foarte copilaros, amuzant etc :3

Astept tot felul de idei, multumesc anticipat happy
DAU FUNDITAA :3

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Verisoarei tale îi poti lua cosmetice, parfumuri, fonduri de ten creme rujuri de ale fetelor, daca tot zici că e asa elegantă sigur le va aprecia, iar vărului, depinde de gusturile lui, i ai un ceas, sau un gel de ras bun, un parfum deosebit, o cămașă, dar ai zis ca haine nu le cumperi, dar ei ce i ti i au tie? Ce virstă ai tu? Multumesc pentru raspuns.

| Magdalena234 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vreau sa ii iau cosmetice, adica poate ii iau o crema sau asa ceva dar nu vreau parfum, fond de ten pentru ca aici trebuie sa stie si sa fie cu mine, pentru ca mna, daca fondul e prea deschis/inchis? Saaau daca parfumul e prea dulce? laughing La fel si pentru iubitul ei big grin Ei imi iau tot ce vreau eu x_X laughing Eu fac 14 ani in ianuarie happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Magdalena234):

Complicat.