| Skiipper a întrebat:

dupa cum stiti se apropie sarbatorile ...si m-am gandit sa ii fac cadou lui tata un tricou personalizat, dar nu stiu ce mesaj sa scriu pe el...thinking vreo idee de vreun mesaj haios? big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| guzanu92 a răspuns:

Uite o idee: Pe tricou poti pune doua urme de maini, cam de marimea mainilor tale si sa scrii dedesubt acest mesaj:

"Draga tatic, iti las urmele palmelor mele pe acest tricou in asa fel incat sa vezi si tu, intr-o zi foarte indepartata, cat de mici erau mainile mele atunci cand le cautau pe a le tale.

(Numele tau)"

Ar fi foarte tare si cred ca si tatal tau va fi incantat. ^^

| emy a răspuns:

"Te iubesc, tatal/taticul(cum ii zici tu) meu drag!", "pentru cel mai bun tata din lume", "pentru tatal meu iubit", "pentru cel mai iubit tata din lume". Cam astea.

| Mellie00 a răspuns:

Pai.ai putea sa-i spui: Un super tricou pentru cel mai tare tatic din lume!

| alinutzabebitza a răspuns:

Te iubesc taty! sau Pentru cel mai bon tatic! ori Voi fi cu tine pana la moarte. Ceva de genuhappy