| Nicole_8066 a întrebat:

Sambata este ziua unui var de-al meu si m-am gandit sa-i fac cadou un tricou personalizat cu un text anume... dar nu pot sa ma hotarasc. Ce ati putea sa-mi recomandati? Sa fie ceva haios si sa aiba legatura si cu evenimentul big grin Funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| vis a răspuns:

It's my birthday buy me a beer!

sau i'm too sexy to be 50

ok i love you!
but now let's ***

4 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

Http://www.giftland.ro/tricouri-haioase-c-43.html poftim poti sa iti alegi ce vrei de aici

| AlessiaRebecca a răspuns:

Pui o imagine cu tazlove struck si scrii :"Inteleginte ma urmareste, dar eu sunt mai rapid"laughing

| Valentin_5229 a răspuns:

Poate"doar un tricou merit"si apoi un emoticon de messwinking..."Atentie nou nascut"nu stiu mai gandeste'te si u

| anonxD a răspuns:

Pai pune si u ceva de genu "am 18 si de abia astept sa fac 69" si inlocuiesti 18 cu varsta lui