| Bubble13 a întrebat:

este o problema in a imi spala parul o data la 2 zile? happy
eu am un par putin gras si deja a doua zi incepe sa se vada putin gras si deja a treia zi ma spal pentru ca nu imi place sa am un par gras pentru ca arata neglijenta. mersi si funda:*

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappynu este nici o problema.la 2 zile e f ok.eu ma spal in fiecare zilaughingpentru ca mi se ingrasa la fel ca si tie, si nu inteleg care e problema cu spalatul pe cap des.Sterge-te cu o discheta demachianta dupa ce ajungi acasa...si vei vedea ca ramane murdara.chiar daca nu te-ai machiat, pentru ca s-a acumulat praf, la fel este si cu parul:*

| Lexi_2269 a răspuns:

Probleme nu sunt decat ca se ingrasa prea repede, dar esta e din cauza ca asa l-ai invatat tutongue daca treptat ai mari cate putin timpul la care il speli nu ar mai trebui sa o faci asa des tongue