| Mariarique a întrebat:

Eu am niste tocuri stiletto ( toc cui 11 cm) sunt pe marimea mea doar ca nu pot sa merg deloc pe ele. Eu stiu sa merg bine pe tocuri ca mai am o pereche de 8 cm doar ca au tocul putin mai gros, cum ma invat cu tocurile stiletto?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mergi cu ei prin casa cate putin in fiecare zi si cu timpul o sa te obisnuiesti. happy

| Dintrebare a răspuns:

Te poti incalta cu ei si te plimbi prin casa putin. Doar prin exercitiu te obisnuiesti. Incerca sa stai cu spatele drept si atunci mersul va fi ok