| Melisaa300 a întrebat:

BunaTpu, nu stiu ce sa fac maine seara merg cu prietenul meu si cu prietene de ale mele la o petrecere si nu stiu cum sa ma imbrac. Vreau sa imi iau niste pantofi care au tocul gros, prin casa nu am nicio problema merg foarte bime pe ele dar cand ies afara parca mi se duce piciorul intr-o parte si parca tremura, ce sa fac ca sa pot merge pe tocuri si sa nu ma fac de ras, exerzez la mine in casa pe parchet si gresie nu am nicio problema, dar cand merg pe drum mai ales ca este noroi si pietre nu prea pot si sunt si gropi ce sa fac? Mi-e rusine sa nu imi iau tocuri pentru ca e o prtrecere Ce sa fac, ce sa imi iau inloc de tocuri sau cum sa merg pe tocuri este toc gros.Va rog ajutatima sad sad

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Exersează si afara. Dar daca nu poti sa porti tocurile, poti opta pentru niste balerini.Sunt si ei draguti, mai ales daca esti inaltă.

| Miau1617 a răspuns:

Hei.
Eu as ice sa iti iei cu toc,fiind unul din accesoriile care le fac pe femei mai,, senzuale,,.

Cat despre faptul ca te mai impiedici, e normal, cine stie, poate o sa te impiedici si o sa cai in bratele prietenului big grin

Pana maine seara mai ai timp destul sa incerci mersul pe toc afara.Fiecare om are un defect, dar al tau poate fi remediat.Bafta!
Funda? :X