| andragrigoras2000 a întrebat:

Cu m aveti parul? cret, drept sau ondulat? cum var placea sal aveti? eu cunosc o fata care il are asa de cret si de frumos si il vrea drept, iar eu il am drept dar mor dupa cel cret! nu ca al meu nu mi-ar placea!laughingdar ce ma bucua este faptul ca il am macar un pic ondulatwinking

Răspuns Câştigător
| Andya a răspuns:

Drept x(.Mi-ar placea sa-l am cret:X.si eu cunosc o fata care are parul crethappy si-l vrea dreptlaughing.si-l da cu placa dar nu stalaughing

10 răspunsuri:
| Vögeln a răspuns:

Eu îl am ondulat:-s dar sta cum îmi place: dreptlove strucklove strucklove struck (îl dau cu placa laughinglaughing)

| traficanta a răspuns:

Eu il am de obicei putiin ondulat spre drept asabig grin

da mi`l indrept cu placasad

il aveam cret cret cand eram mica (:

| Georgiiiii a răspuns:

Il am dreptbig grin
si imi place asa cum elove struck

| Deeaa a răspuns:

Drept

| Ellena_7672 a răspuns:

Eu am parul ondulat. straight face S

| Ellena_7672 a răspuns:

Eu am parul ondulat. straight face Si nu imi place deloc I don't want to see

| pisikmik a răspuns:

Eu il am ondulat si ma enerveazaangry il vreau dreptcrying

| AduMrr a răspuns:

Un sfat big grin uh fa-ti`l cu ondulatorul si da`ti cu fixativ, iar ea sa si`l indrepte cu placa :*

| Maaria a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa il ai drept decat cret sau ondulat, deoarece il poti coafa in mai multe feluri, eu am parul ondulat si pedeasupra mai este si aspru si ma cam enerveaza ca dimineata cand ma pieptan imi i-a 15 min sa imi prind parul.De aceea e bine sa il ai mai drept si nu iti fa griji ca fata care are parul cret ar vrea sa il aiba si ea drept. Sper ca ti-am fost de folos!

| madylina a răspuns:

Drept il am si miar plaea sa fie ondulat

Întrebări recente