| Anonima1611 a întrebat:

Buna TPU eu am ochi albastrii ce va de genul asta http://3.bp.blogspot.com/......ose-up.jpg doar ca putin mai inchisi iar asa pe margine albastru inchis cum vi se pare? Sunt frumosi sau nu?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Foarte frumoşi. Cum a spus Allstar06, unii preferă ochii negri,alţii albaştii,alţii căprui sau verzi.
În general, ochii albaştri sunt frumoşi, dacă ştii să-i pui în valoare. Presupun că ai părul blond sau şaten şi tenul deschis. Ai putea încerca nuanţe de roz piersică sau bej, ca machiaj.

| LoriLoL a răspuns:

rolling on the floor funny intrebarea ta.nu prea esti tare hotarata daca sunt la fel cu cei din imagine sau nulaughing

| allstar06 a răspuns:

Depinde de gusturi. Mie de exemplu, la fete, nu imi plac ochii albastrii sau verzi, ci negrii sau caprui. Dar asta nu inseamna ca sunt urati. Unii poate ii vad frumosi, altii mai putin frumosi. Acelasi lucru poate fi si cu hainele. Sa zicem ca tie iti place foarte mult o bluza. Poate altcineva nu ar purta asa ceva nici pe bani.

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru allstar06):

Sunt de acord cu tine fiecare cu gusturile lui...

| Drăgoţel a răspuns:

Mi-ai furat o poza cu ochiul rolling on the floor, asa il l-am eu.