| NiiiaaRawwr a întrebat:

Fetele daca imi iau un maieu aproape ca asta dar fara curea http://1.bp.blogspot.com/......ze+279.jpg cu o pereche de blugi albastrii inchisi si niste ghetute negre aproape ca astea http://www.cazual.ro/_poza.php?photoType=8&id=3207&nrp=1 , arata bine?

8 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres imi plac culorile tari!

| InLove a răspuns:

Arata super, chiar imi place, si eu as purta asa ceva, si sa stii ca si cu o curea ca cea din imagine ar merge, doar sa fie de culoare cu papuci

| ßarbie a răspuns:

love strucklove struckDaaa,imi placebig grin draguta combinatielove struck

| ßarbie a răspuns:

B-( Pot sa stiu de ce mi-am considerat raspunsul,, stupid,,? x(

| ζøvع a răspuns:

Da ii ok

| brunett3 a răspuns:

Arata bine :*.
Poarta ce iti convine si ce iti sta bine :*.

>big grin

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

Mie nu'mi place as prefera niste tenisi

| denydede_3595 a răspuns:

Mda arata simpatic dar ar merge mai bine in partea de sus cu un maieut alb si cu un sacou negru cambrat. big grin sper ca ti-am fost de ajutor