| Lailaramses a întrebat:

Eu am parul blond vopsit. M-am vopsit prin mai iar rădăcina a crescut destul de mult. Culoarea mea naturala la par este saten deschis cenușiu. As vrea sa mă vopsesc înapoi culoarea mea naturala însă nu știu cum să procedez astfel încât să iasă uniform de la rădăcina până la vârf. As vrea sa știu cât să las la rădăcina sau cum sa fac. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Heavenonearth a răspuns:

Lasă să crească natural, și în felul ăsta nu distrugi parul cu tot felul de chimicale părul de la vopsea.winking

| Georgiana126 a răspuns:

Iti lasi parul sa creasca, eu asa am facut