| CottonCandy a întrebat:

Buna TPU.:* Eu am parul foarte aspru si as vrea sa folosesc ceva sa-l faca mai moale si sa nu se mai incurce peste zi [daca se poate.laughing]. Am vazut un tutorial pe youtube si folosea tipa [ea-si prezenta rutina parului.laughing] niste produse de la Joico gama K-Pak. Folositi si voi? Stiti unde as putea gasi produsele si cat ar putea costa?

Fundaaaa+Folositooor.batting eyelashes

5 răspunsuri:
| angela89 a răspuns:

Samponul + balsamul pentru par degradat (avea capacul albastru inchis) de la advanced technics, de la avon. am parul foarte lung si se incurca foarte repede. nu am mai cumparat aceste produse de ceva timp, dar voi cauta pe cineva sa fac comanda din nou de ele. am folosit si elseve, pantene, syoss(care nu imi place deloc) si niciunul nu mi-a lasat parul atat de moale si usor de pieptanat. sunt excelente din acest punct de vedere. eu imi voi cumpara doar balsamul, deoarece imi pica parul si folosesc scampon impotriva caderii parului.
crede-ma ca este foarte bun balsamul! este cel mai bun din tot ce am folosit pana acum. si costa doar 6 lei, merita sa il incerci macar sa vezi daca te intelegi cu el. happy
bafta

| YourGirl93 a răspuns:

Da si eu folosesc de la elseve si sunt foarte bune. Am folosit samponul ala rosu total repair 5 cu rosu si alb. Si imi lasa parul foarte moale.

| Nitescu_Andreea_1988 a răspuns:

Da cele din gama k-pak sunt absolut minunate. este acum o promotie de sampon+masca din gama k-pak. gasesti pe http://www.hairpoint.ro/. niciun produs din comert cu se compara cu samponul asta sau cu produsele din gama joico!

| tamara_7733 a răspuns:

Eu folosesc de obicei produsele din gama elseve...sunt foarte bune si dau rezultate imediate(uite ce poti folosi impreuna : samponul ala cu laptisor de matca si nutri glosul roz cu ceva miere pe ambalaj...in fine cred ca ai intelesbig grin)