| ruxii12355 a întrebat:

TPU! Eu am parul ondulat si foarte firuit...nu.mi place deloc cum sta, dar aseara mi.am indreptat parul cu placa si WOW arata supeeeeerb! Cam cate zile va dura parul intins? La ce interval de timp ar trebui sa.l intind iar? Stiu ca nu e sanatos pentru par dar folosesc un balsam protector... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Assassina a răspuns:

Depinde de par si placa. Daca placa era buna, cam vreo 2-4 (maximum) zile.Mai mult nu, decat daca parul tau e un caz mai speciual(capata imediat forma pe care o vrei).Dar ai grija cu parul tau ca dupa ce e intins se onduleaza si mai tare, asa a patit o colega si la ea era, nici prea gras, mici mai subtire si uscat si nu rezista decat o zi si dupa aceea avea un par super carlionat.Ai grija, o seara placuta.

3 răspunsuri:
| Assassina a răspuns:

NU folosi mult placa pentru ca il usuca, sunt metode prin care nu e nevoie de placa ca sa il indrepti.
cauta pe net cumnsa ti-l faci fara placa.-youtube- happy
iti voi recomanda ce am vazut si pare folositor:
Par drept cu agrafe, fara caldura-ROATA SUEDEZA
6 produse naturale pentru indreptarea parului.