| Justmeandmysmile a întrebat:

TPU! EU maine am balul bobocilor si nu particip la Miss, dar vroiam sa stiu ce parere aveti despre tinuta pe care o doresc : botine (negre, toc vreo 7-9 cm) cu pantaloni negri si o bluza s-ar putea mov, depinde. Sau are merge mai bine cu botinele blugi? Ma ajutati sa le combin corect? Fundita! Sau alte idei in materie de bluza. P. S e frig maine laughing!

Răspuns Câştigător
| xItsMe a răspuns:

Pai botinele merg cu niste colanti si o fusta de blugi stramta love struck Sau cu blugi. Si bluza ar trebui sa faca un contrast. Poti lua o bluza alba cu negru, sau neagra cu alb :d. Depinde cum ai culoarea parului, adica la par inchis la culoare merge bluza deschisa la culoare, iar la parul deschis la culoare merge bluza inchisa la culoare laughing. Te-ai prins nu? laughing Si... o sa fie cam frig dar poti lua o geaca stilata, neagra sau cafenie, poate chiar alba, depinde si de culoarea bluzei acum laughing. Si bluza sa fie mai lunga decat geaca smug. Sau iti iei o vesta de.aia faina, imblanita; x. Le iubeeeesc; x

3 răspunsuri:
| georgy39 a răspuns:

La blugii negri ai putea pune o bluza rosie alectrica si botine negre cu toc si vei fi atractia serii funda?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat