| Lavynyku a întrebat:

Eu sunt bruneta si as vrea sa imi deschid putin culoarea parului. Cum as putea sa scot negrul dar fara sa folosesc decoloranti pentru ca se distruge parul? Am fost la salon si acolo a incercat cu pudra decoloranta amestecata cu apa fierbinte in loc de oxidant si nu a dat rezultate. Astept raspunsuri si dau fundita celui mai bun. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cess a răspuns:

Scumpa,amesteca samponul cu zeama de la o lamaie, 2, aplica-l pe par si maseazal timp de cateva minute, apoi asteapta sa actioneze 30-40 minute. te speli pe cap normal si asta e toata treaba. eu am fost bruneta si dupa 2 saptamani am scos negrul din cap, dar facandu-mi zilnic baie pe cap big grin ( fara lamaie, specific ) bafta :*

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Dupa ce te speli cu samponul tau, clateste parul cu ceai de mushetel, am incercat si eu si functioneaza, iar daca vrei sa ai un saten deschis repeta acest lucru de cate ori te speli pe cap. baftahappy

| Lavynyku explică:

@ramona, deci doar la prima spalare amestec cu lamaie, apoi ma spal doar cu sampon? Ce sampon folosesti tu, are vreo importanta? Eu folosesc Head&Shoulders. Ms mult, te pup