| Sardinaaa a întrebat:

eu sunt cea din poza de profil, ce machiaj credeti ca mi s-ar potrivi mai bine? Nu vreau chesti dificile, si daca se poate cat mai deschise la culoare! Multumesc anticipat!
Rog fara jigniri!
FUNDITA pentru cel mai bun machiaj!

Răspuns Câştigător
| bittersweetgirl a răspuns:

Daca chiar tu esti, esti foarte frumoasawinking
Nici nu ai nevoie de machiaj. Dar daca chiar vrei asta, incercea ceva natural. Ceva gen, fond de ten (asta daca chiar ai nevoie) la ochi rimel si o dunga neagra(eu am tot ochii albastri si ma dau cu negru si mi se pare ca se vede bine) si ceva neutru pe buze.

| Sardinaaa explică (pentru bittersweetgirl):

Pai mersi pentru compliment, si da, chiar eu sunt, mersi si pentru sfaturi!

6 răspunsuri:
| Sardinaaa explică:

Acum mi-am schimbat poza, dar mersi oricum pentru toate sfaturile!

| CiocolataCalda a răspuns:

Buna! Pot sa zic ca am destula experienta in acest domeniu, am niste idei si sabloane dar nu le pot pune aici. Daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj pe privat. happy

| Sardinaaa explică (pentru CiocolataCalda):

Ok!

| Sardinaaa explică (pentru CiocolataCalda):

Nu pot sa iti dau mesaj, da-mi tu pentru ca imi spune ca eu nu pot sa iti trimit mesaj pentru ca sunt "junior".

| Tania79 a răspuns:

Machiajul se aplica in functie de culoarea si forma fetei, aici gasesti cateva sfaturi: http://ofertacosmetice.info