| Simple Girl:X a întrebat:

Ce culoare mi s-ar potrivi mai bine?(uitati-va la poza si spuneti-mi). Vreau o schimbare!

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

Sa sti ca ai fi o adevarata printesa daca ai fi bruneta, te-ar prinde foarte bine mai ales cu ochisorii tai!

19 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Saten inchis. spre negru

| valThina a răspuns:

Eu iti zic sa nu t faci mai inkis d un ciocolatiu...pentru ca o sa fii foarte alba la fata.am o prietena care a facut greseala asta.acum asteapta sa treaca ceva vreme ca sa s poata vopsi iar intr-o nuanta mai deschisa. un blond mai inkis... dar naturalwinking

| Anca a răspuns:

NU ti-ar sta bine bruneta!
Ai tenul prea deschis pentru brunet si ochii caprui.
Daca ai avea ochii verzi sau albastrii, chiar daca ai tenul alb si brunetul ar arata socant, ar fi totusi un efect vizual placut.
Incearca un mahon - saten spre roscat!

Eu am fost blonda, am trecut si pe la mahon si acum sunt bruneta!
Niciodata nu mºam gandit ca o sa ajung bruneta, dar s-a intamplat si daca stiam cat ma prinde de bine ma vopseam mai demult laughing)

| georggyy a răspuns:

Satena!
Oricum esti foarte draguta!:*

| Helene a răspuns:

Sincer cred ca nu trebuie sa te vopsesti.
Iti trebuie doar putin nuantator:un blond mai inchis mi se pare ca ti-ar sta perfect.
Plus ca ai parul mediu.
Pwp

| Puiutz a răspuns:

Bruneta!happy

| ruxybelle a răspuns:

Roscat

| Pinkyx a răspuns:

Tiar sta bine bruneta sau un saten mai inchis-cafeniu love struck

| simona_6231 a răspuns:

Un saten mai ciocolatiu...cred:d

| jumbO a răspuns:

Eu zic ca un brunet mai spre caramel ` love struck! sau poate chiar un roscat mai deschis pentru ca esti inchisa la culoare! `winking.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Negru-roscat

| SexyChick a răspuns:

Blond cappucinosmug

| Giuly_3112 a răspuns:

Eu zic ca esti frumoasa asa happy

| paa a răspuns:

Blond:X

| Sylx a răspuns:

Verdele cred ca te-ar avantaja. Ai tenul deschis, parul blond, (nu ai spus culoarea ochilor) am vazut multe fete care au caracteristicile tale si carora le statea foarte bine cu nuante de verde. Asta in materie de haine! Ca si culoare a parului, daca vrei sa ti-o schimbi cred ca e bine sa te vopsesti intr-o culoare mai putin inchisa pentru ca ai tenul deschis si altfel te-ar dezavantaja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votez pentru brunet love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...aramiu.sau blond miere.love struckoricum esti foarte frumoasa

| toffy a răspuns:

Te dai mare ca ai poza noua ha?