| Creatsatha a întrebat:

Buna TPU eu sunt satena si vreau sa ma fac bruneta dar nu vreau sa ma vopsesc cu vopsea normala. Vreau sa ma fac cu sampon nuantator negru
Credeti ca imi va iesi negru ala? Mentinez ca am un saten destul de inchis

Răspuns Câştigător
| georgege a răspuns:

No sa te prinda, din cauza combinatilor de culori... sad Funda? plz

3 răspunsuri:
| Tzukushi a răspuns:

Nu te vopsi :* lasa-ti parul lung si frumos

te astept pe siteul meu de frumusete

http://www.sfaturilemariei.com/

| georgege a răspuns:

Nu eu zic sa nu incerci. Vopsestete mai bine ce-ai de pierdut?

| Creatsatha explică (pentru georgege):

Mda eu una m-as vopsi dar nu ma lasa mama.

| georgege a răspuns (pentru Creatsatha):

No sa te prinda, din cauza combinatilor de culori... sad Funda? plz