| Shar0nSpitz a întrebat:

Eu va trebuii sa imi fac un periaj profesional, deoarece imi voi pune aparat dentar...1.cat costa acest periaj?, 2.Albeste dintii? 3. Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Periajul profesional e un fel de detatraj pana la urma,de fapt cred ca e acelasi lucru,de albit nu albeste dintii, iti elimina probabil fiecare strat de chestii ce s-a format pe dinti probabil de la sucul acidulat sau ceva de genu, dar de albit, nu ii albeste, pe mine m-a costat in jur de 70 de lei si na e ok sa il faci odata sau de 2 ori pe an...dar nu e ceva minune, e doar pentru siguranta ta.