| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

fondul de ten crema poate remedia cosurile?

Răspuns Câştigător
| TheSmith a răspuns:

Fondul de ten doar mascheaza cosurile, in nici un caz nu le face sa dispara...cea mai recomandata este masca de miere cu aspirina...si o cura cu fructe si legume! ai grija si la alimentatie

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fondul de ten infectează coșurile, atenție!
Machiajul se face pe un ten curat.
Pa, pa.

| anss23 a răspuns:

Un ten cu probleme si cosuri trebuie curatat, nu imbacsit cu produse cosmetice.Deci nu, mai bine investesti intr-o crema de la farmacie pentru cosuri.(macar asa le tratezi, nu doar le ascunzi!)

| IepureleCuLopat? a răspuns:

Depinde de conținut, în general nu!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://ingrijireatenului.cabanova.com/cosmetice-ingrijire-ten.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| adrianamara a răspuns:

In general nu, doar poate remedia doar estetic. Poti incerca ceva de la gerovital, sunt destul de bune!

| HonneOnna a răspuns:

Nu,crema simpla si ceaiul de tei fac asta

| Elllliiii a răspuns:

Fondul de ten doar le ascunde. iar crema poate remedia problema dar depinde de Acer crema este

| DeeDeea a răspuns:

Sa ziceam, mai bine iti faci o masca cu aspirina si miere, sau iti cumeri de la Balea(Dm) ceva pentru cosuri, eu folosesc mereu lucrurile de la Balea, si dau rezultate, la fel ca si aceea masca!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru DeeDeea):

Balea(Dm)=?

| DeeDeea a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Da, magazinul se gaseste in MEGA IMAGE!

| Anonimtpu2 a răspuns:

Nu, fondul de ten doar protejeaza impotriva impuritatilor, poti folosi geluri de curatre sau masti de la clearskin