| maddyss a întrebat:

Cine imi poate recomanda o crema pentru acnee? am folosit isotrexin gel. Mi-au trecut cosurile dar nu complet. Multumesc

Răspuns Câştigător
| duchamp a răspuns:

Skynoren,sau incearca zynerith,sau cum se scrie,am folosit si eu o buna perioada de timp, si functioneaza destul de bine, cremele de la gerovital au si ele un efect vizibil. sper ca te-am ajutat!tongue :*

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai folosit Isotrexin gel si nu ti-au trecut.Trebuie sa tii, totusi cont ca trebuia sa il utilizezi 3 luni pentru efect complet.

| F. a răspuns:

Eu am folosit Zynerit, mi-au trecut cosurile in perioada in care il foloseam dar dupa aceea au aparut din nou.
Nu prea ti-l recomand. Cred ca skynoren este mai bun din ce am auzit.