| Razvi28383838 a întrebat:

Ieri m-a tuns unchiul meu, nu m-a tuns bine. Vreau doar sa-mi creasca putin bretonul, Ce sa folosesc pentru a creste parul într-o saptamana cel mult?
P.S: Orice înafara de ulei de ricin si sampoane. Vreau un tratament acasa. !

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci, dar nu te ingrijora, vine frigul, e toamna, deci poti oricand sa iti ascunzi freza sub o gluga sau sapca.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este! Ulei de la Dacia sa-si dea pe par. Ii creste sigur! Erai "acasa" cand ai scris raspunsul?

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai ce sa faci, doar aranjeaza-l in asa fel incat sa arati bine.

| Maria_Oana_1979 a răspuns:

Buna, uite aici un tratament care ajuta la cresterea parului. Poate ajuta...
https://www.tonica.ro/......-la-vichy/