| shawolelf a întrebat:

imi dati si mie cateva sfaturi despre cum as putea sa-mi fac parul la banchet? banchetul de clasa a 8-a. va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Emilian601 a răspuns:

Sunt de parere ca parul impletit este potrivit pentru banchet, asa ca aici ai niste modele foarte frumoase http://www.hairstylesvane.com/side-braid-hairstyles/ :D

| pisii11 a răspuns:

Paii ai putea sa iti faci : bucle, sa il intinzi, impletituri, coc (mai bine nu), creponat, carliontat depinde cu ce iti sta mai bine dar parerea mea lasa.l desprins nu il fa coc