| R4Ly a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un tratament naturist cat mai simplu pentru cresterea rapida a parului?
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| angelicabella24 a răspuns:

Http://www.ziare.com/......i-1005901; http://efemina.ro/remedii-naturiste-pentru-cresterea-rapida-a-parului/; http://www.calificativ.ro/Metode_de_crestere_rapida_a_parului-a20517.html incearca aceste pagini, sunt pline de tratamente foarte simple si care te vor ajuta, sper ca te-am ajutat in rezolvarea problemei, fundita? :*

5 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Gingko Biloba este suplimentul ideal pentru a avea un par sanatos intr-un organism sanatos. Stimuleaza cresterea parului si favorizeaza echilibrul de la nivelul scalpului.

| AndreeaShrott a răspuns:

Nu stiu nici un tratament naturist, dar din cate am auzit eu daca il tunzi va creste mai repede

| Florentin98 a răspuns:

Intreaba la farmacie!winking

| Anca86 a răspuns:

Buna! eu am tot incercat tratamente naturiste dar astea sunt mai mult pentru ingrijire. sfatul meu este sa eviti placa si altele, ca sa ai parul cat mai sanatos, sa nu se arda, sa fie curatat de varfurile arse, mancare sanatoasa si sampon revalid! face minuni( testat de mine ) si am un par precum al ilenei cosanzeana (bine nu chiar atat de lung big grin) doar ca-i negru happy