| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da sfaturi cum sa imi albesc dintii? big grin Pe langa pasta de dinti desigur... am inteles ca este ceva solutie la farmacie. orice sfat e binevenit si votat, multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Da, se gaseste la farmaci pudra de albit dintii, folosesc si eu si chiar functioneaza, are dezavantajul ca trebuie folosita cu continuitate, dar eu zic ca merita.

| ghicicinesunt a răspuns (pentru KellyGreen):

Buna si cat costa?

| KellyGreen a răspuns (pentru ghicicinesunt):

9 lei happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristinaCrisy a răspuns:

Daca mananci greph. ii albeste foarte repede

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Cel mai bine ai putea sa mergi la un dentist si sa-ti faci un tratament de albire...nu stiu sigur cate sedinte sunt dar stiu sigur ca rezultatul este multumitor

| Deead4 a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Hey, faza e ca eu am avut dintii din fata rupti si am dat 600 lei ca sa mi repare+ sa imi rezolve doua carii, si aceia sunt putin mai albi, si se vad foarte dragut albi. Si nu prea imi mai permit si de o albire.

| Millis a răspuns:

O metoda clasica e cea cu bicarbonatul, merge happy