| Annd a întrebat:

Un sampon bun, pentru caderea parului? funda.

Răspuns Câştigător
| NoName8 a răspuns:

Un sampon bun pentru caderea parului este acela care se potriceste parului tau. Trebuie sa folosesti un sampon special pentru parul tau. Daca parul tau e gras, atunci iti iei un sampon pentru par gras, daca ai matreata, atunci iti iei un sampon pentru matreata. Daca samponul functioneaza, atunci parul tau va fi mai sanatos, deci nu iti va mai cadea. Eu folosesc garnier antimatreata pentru par gras. E excelent, nu imi pica parul aproape deloc. Imi cade putin cand il spal, dar cand il dau cu peria nici nu se rupe, iar parul meu e foarte lung. Sunt foarte multumita de el. Alt aspect important este sa il speli de cate ori este nevoie, cand iti e murdar, il cureti, astfel nu se unge. Cand parul este uns, murdar, e mai predispus din cauza sebumului sa pice, datorita scalpului uns, el aluneca mult mai usor la radacina.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"pentru caderea parului" ce ai draga cu saracul par? vrei sa cada?

| whiterose26 a răspuns:

Vichy-Dercos anti caderea parului.Eu una doar asta folosesc si e foarte bun, desi e putin cam scump(40 de lei tubul de sampon), insa chiar e eficienthappyMerita incercat

Succes:*

| Annd explică:

Draga Grim Reaper happy Daca tu nu intelegi la ce ma refer si trebuie sa subliniez :,, Un sampon bun, care lupta impotriva caderii parului,, inseamna ca ori ai o problema, ori te bagi singur in seama pentru ca nu ai ce face. happy SAL!

| Heart2014 a răspuns:

Elseve e cel mai bun. uite-te sa fie exact pentru parul tau(spre exemplu: uscat, lipsit de stralucire, gras sau pentru a face firul de par mai rezistent). sper ca te-am ajutat! o zi buna!

| Bombonikzi a răspuns:

Gerovital - se gaseste la farmacii sau eu l-am luat de la Kaufland! Mama mea se spala cu el si nu i-a mai cazut prea multe fire de par. Este cu petrol si este foarte folositor si ai putea sa iei si un Gerovital - sampon regenerant. Iti ia mirosul de petrol!
Sper ca te-am ajutat! BYE BYE!

| Monica_7453 a răspuns:

Garnier Fructis
syoss [si eu am folosit si chiar functioneaza, sper ca te-am ajutat