| alwaysStyles a întrebat:

Imi puteti recomanda un sampon sau un balsam impotriva parului ars

4 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu folosesc de luni bune Elseve Total Repair 5 + masca din aceeasi gama, sunt super multumita, parul meu arata superb si nu se arde asa usor, ca inainte.
Succes, pa-pa!

| Ioana1984 a răspuns:

Eu l-am folosit si-ti lasa un par de matase, de multi ani l-am folosit si mie imi place tare mult cel de la l'oreal cu miere si laptisor de matca.Succes si tie.

| DeDii a răspuns:

Buna,

In primul rand ar trebuie sa folosesti cel putin 2-3 ori pe luna cate o masca regeneratoare pentru par.

La fiecare spalare sa folosesti balsam pentru par ars sau despicat, care il aplici numai pe varfuri.

De asemenea poti folosi drept tratament uleiul de masline sau ricin. Te freci la radacina timp de cateva minute inainte sa te speli pe cap, lasand sa actioneze circa 10 min acoperinduti parul cu un prosop.

Mult succes,
Mai tunde o parte din el, foloseste sampon pentru par ars(mie mi se par bune cele de la L'oreal), balsam si masca si iti mai poti prepara tu acasa masca cu ulei de masline(sau ricin) si galbenus de ou, e foarte buna. Uita-te si aicihttp://www.karena.ro/......tralucitor

| Akarisu a răspuns:

Eu iti recomand unul ffffffff bun care se comanda online, nu este deloc scump.este un sampun profesional care il poti cumpara la promotie de 1 mil 500 si primesti si un balsam.amandoua au fiecar 1 litru si sunt fff bune.eu ma spal mereu cu ele.si exista si un ser care se da inainte sa te usuci la par iti dai un pic in mana si si il intinzi bine pe par si nu se mai incurca pana la urmatoarea spalare.asta costa cam 400 mii si iti ajunge cam 2-3 luni totul. te poti uita pe tigi.astea sunt produse de la amway. sper ca ti-am fost de ajutor!