| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU`:).
Imi puteti spune cum se numesc acesti 'balerini' (ca am cautat pe net 'balerini de guma' si nu am gasit )cam cat costa si pe la ce magazine se gasesc ( stiu ca magazine de incaltaminte dar ma refer la firma)
http://www.roevent.com/2011/07/unde-gasesti-balerini-de- guma.html
Multumesc :-*

6 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Nu exista astfel de balerini in Romania. Din cate imi amintesc eu, am vazut o poza cu genul asta de balerini intr-o revista de moda si parca Jeremy Scott a venit cu ideea.

| Erika120192 a răspuns (pentru LexieD):

Exista pentru ca am vazut multe fete incaltate cu ei chiar astazi!

| LexieD a răspuns (pentru Erika120192):

Cred ca totusi erau din plastic transparent.Asa am mai vazut si eu, dar din guma este aproape imposibil, pentru ca atunci cand calci pe o piatra sau cv de genul, se rup

| BlackheartQueen a răspuns:

Se numesc jelly shoes.nu sunt sigura dar am vazut pe net ca se gasesc la Magazinul Victoria 46..sunt mai multe firme, cred.Din cate am vazut designerul este Marc Jacobs. happy