| LittleDoll a întrebat:

Imi puteti spune niste remedii pentru cresterea sanilor? Sa nu imi spuneti sa astept, ca imi vor creste in timp, ca tot astept de 5 ani. Si nu vreau nici pastile. Vreau niste remedii naturale, ceva, care sa functioneze sigur. Care au mai fost incercate. Fundita. love struck:*:*

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Buna,crede-ma ca si eu la viata mea am mancat marar...de toate spune de catre,, batrani''. Dar stiu eu o solutie
Prin exercitiu fizic iti poti intarii sanii si sa tii ridici prin anumite exercitii.

1)Aseaza-te pe podea, cu picioarele incrucisate, tine umerii drepti, uneste-ti palmele la nivelul sanilor si apoi impinge palmele una in cealalta. In acest fel pectoralii se vor incorda si vor deveni foarte fermi. O alternativa a acestui exercitiu este urmatoarea: strange intre palme o minge de tenis si comprim-o din ce in ce mai puternic.

http://www.cursurigratuite.ro/userfiles/file/27M.jpg

2 )http://healthy.kudika.ro/......umosi.html

Sper ca te-am ajutat
Succes!

6 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Haide sa iti spun eu:*. Ceaiul de marar este bun pentru cresterea sanilor (eu il folosesc de putin timp si am observat ceva rezultate). Ceaiul mai este bun pentru reglarea ciclului menstrual, subtierea vocei la femei facand-o mai subtire, aplatizarea abdomenului, ...etc.Eu l-am cumparat de la magazin naturist cu 2, 5 lei.Intradevar gustul este naspa dar merita daca pui zahar si iti ti respiratia pun e ok si daca iti place mararul poti bea fara zahar si vei bea un para mare pe zi pana vei avea rezultate dorite.Nu are efecte adverse si daca vrei sa citesti mai multe uite aici http://www.frunza-verde.ro/marar.Aa si apropo ceaiul de marar incetineste pilozitatea(adica cresterea parului nedorit de pe picioare maini.). Sper ca te-am ajutat.Bafta si o sa te anunt daca o sa am schimbari majore deocamdata sunt in a 3 zi :*Pupici.

| 1Q a răspuns:

Nu exista remedii naturiste pentru crestere saniilor, daca nu iti cresc asta inseamna ca atata e facut corpu tau sa creasca, daca vrei sa ii ai mai mari cand o sa cresti mare puneti silicoane in cazul in care vrei cu disperare sa ai sanii mari

| Skia a răspuns:

Nu, isi bate joc de tine hutzy. nu prea cred ca exista un remediu natural dar m-am informat si am gasit :
Am auzit de tinctura de marar. Dar nucred ca e buna ca cica provoaca chisturi si alte dereglari hormonale. Apoi am auzit de o crema si niste pastile de la BreastActives. Uite aici zice mai multe : http://www.perfectwoman.ro/
Sau ai niste sfaturi aici : http://www.armonianaturii.ro/......00-articol

bafta. sper sa te ajute insa nu cred ca e nevoie sa te stresezi atat. fiecare e cu ce are;) Funda? xD

| Heartstrings a răspuns:

Cu ustroi laughing.

| LittleDoll explică (pentru Heartstrings):

Sa mananc usturoi?

| Skia a răspuns (pentru Heartstrings):

Mda. frumos, hai sa ne batem joc de toti, daca nu ajuti nu iti mai recomand sa intrii pe site xD