| anonimiussandicartiozeropmmdy a întrebat:

Imi puteti spune cateva masti naturale pentru fata? Vreau unele incercate nu luate dupa net.Dau funda!

3 răspunsuri:
| AdElA96 a răspuns:

Buna! De curand am incercat o masca printr-o combinatie de demachiant si sare foarte buna iti curata porii. Sau mai poti folosi o alta masca care la mine a prins foarte bine am pisat o banana si am stors o jumatate de lamaie. Si iti dau un sfat daca vrei incerca mastile cu argila sunt foarte bune. Sper ca te-am ajutat! happy

| Criistyanna a răspuns:

Amesteca o lingura de drojdie de bere cu una de suc de grepfrut. Aplicati apoi acest amestec pe fata curata. Asteptati timp de 20 de minute si clatiti fata cu apa calda.
Asa pocedeaza o verisoara de"a meawinking

| Cherrybell a răspuns:

Argila e cea mai bună. Îți poți comanda de pe net și amesteci cu apă. O ți pe față până se întărește pe urmă te speli. Ca să aibă efect mai bun poti să și bei argila o cană pe zi, dar cea pe care o pui pe fată trebuie să fie ca o pastă și la cea de băut pui mai multă apă.