| cryss_6160 a întrebat:

Stiti o crema sau ceva pentru aranjarea parului? Nu fixativ sau gel ci o crema ce sa mi-l mai aranjeze putin. Sunt tunsa cu bretuns si franjuri. Dau funda celui mai argumantat raspuns si vot celorlalti ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| nico_6459 a răspuns:

Deci sa inteleg ca parul tau e usor rebel, in cazul asta ar trebui sa til mai indrepti cu placa [insa nu exagera altfel ajungi ca mine cu varfurile despicate] in caz de nu ai iti recomand un sampon de la avon pentru parul rebel sau head&shoulders! Vreau fundita!batting eyelashes